Podporte eRko, aby deti mohli vytvárať spoločenstvá, rásť v láske, pretvárať svet dobrom a žiť živú vieru.

Od 7. septembra do 3. októbra má eRko narodeniny! Je to čas, kedy ho môžeme špeciálne finančne podporiť. Želáme si, aby sa čo najviac detí naučilo vytvárať bratské spoločenstvo. Aby vďaka detským kresťanským spoločenstvám prevládala na Slovensku úcta ku každému a vzájomná jednota. Aby sa deti stávali zrelými kresťanskými osobnosťami a premieňali tak spoločnosť. Pridaj sa k nášmu úsiliu. Prispej aj ty ľubovoľnou sumou podľa svojich možností.

Všetci vieme, že výchova je dlhodobý a náročný proces, preto ťa prosíme o pravidelný mesačný dar. Môžeš sa rozhodnúť napríklad pre 12 € mesačne. Takýmto osobitným spôsobom budeš pomáhať tomu, aby deti rástli k zrelosti v radosti. Skvelý spôsob, ako eRku zaželať všetko najlepšie je aj jednorazový dar.

Darčeky pre eRko už zbierajú…

Darčekovú kampaň eRka sa vlastnými výzvami rozhodli podporiť aj viacerí eRkári. Všetky výzvy nájdete tu:

Chceš si aj ty vytvoriť svoju osobnú darcovskú výzvu na podporu eRka a pridať sa k tým eRkárom, ktorí už zbierajú darčeky pre eRko? Napíš nám na email boris@erko.sk a pridaj sa k nám. Pomôžeme ti pri vytvorení výzvy, aby sme spoločne mohli zbierať darčeky pre eRko. 

O AKÝ DAR IDE?

Aj TY...

Pozývame ŤA medzi pravidelných darcov

Pravidelné dary nám už teraz pomáhajú starať sa o stretká a tábory, zaangažovať deti do dobročinných projektov a viesť kurzy pre animátorov. Niektorí darcovia nás už podporujú sumou 10€, niektorí 15€ mesačne. Pravidelných darcov priebežne informujeme o našej činnosti a o stave prijatých darov.

JEDNORÁZOVÝ DAR

8 €

Za 8 € sa dá kúpiť bohatá večera v meste.
My ich použijeme na niekoľko večerí pre animátorov
na kurzoch o práci s deťmi.

15 €

Za 15 € sa dá urobiť menší nákup v supermarkete.
My dokážeme za 15 € kúpiť pomôcky
pre jedno stretko na jeden školský rok.

30 €

Za 30 € sa dá natankovať na pár stoviek kilometrov.
My deti odvezieme na skvelý tábor.

Podporujeme detské spoločenstvá na celom Slovensku

206

obcí

310

stretiek

2 509

vedúcich

3 952

detí

Pomôžte aj vy deťom k zrelosti v radosti

Vytvárame a podporujeme detské spoločenstvá.

Tvoríme aktivity, ktoré pomáhajú deťom a učia deti pomáhať.

Šírime čnosti v spoloČNOSTI.

Spoločenstvo eRka je veľkým darom, lebo keby stretko nebolo…

Nespoznala a neuvidela by som živú vieru a radosť z Boha, ktorá ma sama k Nemu pritiahla. Za toto som vďačná spoločenstvu, pritiahlo ma k Bohu a ukázalo cestu zrovna v mojich najťažších chvíľach! 🙂 Vďaka!

Eliška, 22 rokov

Hneď po rodičoch to boli práve vedúci z môjho spoločenstva, na stretkách či táboroch, ktorí ma vychovali … Im vďačím za napomenutia, usmernenia a hlavne živý príklad. Neviem si seba predstaviť bez nich ;-).

Jozef, 29 rokov

Ak by eRko nebolo moja komunikácia s druhými by bola stále len pri výmene zdvorilostných otázok, nedokázala by som prekonávať svoje hranice a organizovať akcie aj pre 120 ľudí, pred ktorými musím aj rozprávať. Bez eRka by som mala veľmi veľa voľného času, ktorý by bol len zbytočne premrhaný.

Patrícia, 23 rokov

Nemohla by som nadobudnúť všetky tie čnosti, pre ktoré som v spoločenstve mohla rásť. Hlavne vďaka dobrým priateľom. Vďačím mu za silné vzťahy. :))

Kristína, 24 rokov

Nebola by som objavila zmysel dobrovoľnej práce, význam dávania seba, zabúdanie na seba, obetovania sa pre druhých a nebola by som našla pravú radosť zo služby pre druhých.

Miška, 28 rokov

Môj život by bol oveľa smutnejší a menej farebný… Naučila som sa mnoho podstatných vecí. Dáva mi to iný pohľad na na ľudí, na vzťahy. Je to pre mňa ako veľmi príťažlivá cesta k svätosti. Bohu vďaka za spoločenstvo a za všetkých ľudí, ktorých som vďaka nemu stretla! (A hlavne za môjho manžela :D)

Anna, 30 rokov

Nebola by som takou mamou, akou som teraz.

Vanda, 30 rokov

Nerozvíjala by som svoje talenty, lebo by som o nich nevedela a nespoznala by som ľudí, ktorým vďačím za niektoré z najkrajších spomienok. Ktorí ma často inšpirovali a posúvali ďalej mimo komfortnej zóny. A úprimne, asi by som skončila v partii, nie s najlepšími hodnotami a správaním.

Majka, 28 rokov